KS UNIA LESZCZE - strona nieoficjalna

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 13 gości

dzisiaj: 1429, wczoraj: 4346
ogółem: 4 019 115

statystyki szczegółowe

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl

PARTNER TECHNICZNY

Aktualności

W sobotę z Promieniem!

  • autor: admina1, 2022-05-25 21:10

Unia Leszcze  -  Promień Szczepanowo

 Już w najbliższą sobotę 28 maja 2022r. drużyna Unii Leszcze rozegra mecz XVIII kolejki bydgoskiej KEEZA B klasy grupy V w którym na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Kujawskim podejmować będzie zespół Promienia Szczepanowo. Początek meczu o godzinie 11:00ZAPRASZAMY !!!

Obsada sędziowska:

Zbiórka zawodników o godzinie 10:00 na Stadionie!

 

Pozostałe pary XVIII kolejki:

Kujawianka Strzelno - Iskra Sikorowo - sobota 16:00

Fregata Polanowice - Noteć II Gębice - sobota 16:00

Kolorowi Krusza Zamkowa - Kujawy Kozy - niedziela 11:00

Tarant Wójcin - KP Jeziora Wielkie - niedziela 12:00

Unia II Janikowo - Kujawiak Sukowy - niedziela 15:00


Klasyfikacja strzelców!

  • autor: admina1, 2022-05-25 17:35

Klasyfikacja strzelców bydgoskiej KEEZA B klasy grupy V po XVII kolejkach sezonu 2021/2022.

 

23 - Ciesielczyk Hubert (Tarant)

21 - Konieczka Piotr (Kujawianka)

19 - Lewandowski Damian (Unia II)

17 - Czarnecki Damian (Fregata)

14 - Ciesielczyk Miłosz (Tarant) 

10 - Wójcikowski Mateusz (Kujawiak), Piechocki Krystian (Kujawianka)

9 - Matusiak AndrzejNawrocki NorbertProkop Dariusz (wszyscy Kolorowi), Burdziński Hubert (Kujawiak), Cymerman Mateusz (Tarant)

8 - Dadzibóg Paweł (Unia)Suszek Maciej (Noteć II) 

7 - Dembiński Dawid (Kujawianka), Beinka Jakub (Jeziora), Wojciechowski Marcin (Unia II), Frąckowiak Michał (Promień)

6 - Chibane Soufiane (Unia)Radecki Damian (Noteć II), Błażejewski DawidWoźniak Krzysztof (obaj Promień)

5 - Załęcki Kamil (Fregata), Plewa Hubert (Jeziora), Woźniewicz Sebastian (Noteć II), Marszał Eryk (Unia II), Mochalski Wiktor (Tarant)

4 - Grupa Marcin (Unia)Grobelny MateuszKowalski MaciejMańkowski Bartosz (wszyscy Jeziora), Baranek Robert (Kolorowi), Nowakowski MikołajPacia Piotr (obaj Noteć II) Konieczka Daniel (Unia II), Kałamejka Kamil (Promień), Greficz Miłosz (Tarant) 

3 - Hełminiak SewerynKapela DanielRadkowski MateuszSikorski Damian (wszyscy Unia)Pruczkowski MiłoszStryjewski DawidTomczak Patryk (wszyscy Fregata), Giszter TomaszLisowski AdamLisowski Andrzej, Sulanowski Patryk (wszyscy Jeziora), Sibora Mateusz (Kolorowi), Łepski Radosław (Kujawianka), Kottus PiotrKubiak Przemysław (obaj Kujawy), Kierzek SamuelRojek OktawianWójtowicz Krzysztof (wszyscy Noteć II), Kania JakubMądrzejewski Paweł (obaj Unia II), Buzała ArturMarnocha MateuszNosek Marcin (wszyscy Promień), Lewandowski MateuszNawrocki Maciej (obaj Tarant)

2 - Markowski Piotr, Orzechowski Michał (obaj Unia)Czerwiński Dawid (Iskra), Bajer DariuszBajer Michał, Jąkalski JakubOrnatek MichałSzczepaniak WiktorSzykowny Michał (wszyscy Jeziora), Czerwiński PiotrPiechnik ŁukaszSobecki Norbert, Woś Łukasz (wszyscy Kolorowi), Bajer DariuszGościniak DawidMizera SebastianWiśniewski Jakub (wszyscy Kujawiak), Stawicki Sebastian, Wójcikowski Kacper (obaj Kujawianka), Babaczyk JakubBoleski Daniel, Marek TomaszPalusiak Dominik (wszyscy Kujawy), Gumienny JakubNiewiadomski DominikOlejniczak PiotrSzyszkowski PiotrWitkowski Igor (wszyscy Noteć II), Kowalski AleksanderKruszka MikołajNowak PrzemysławSiemianowski Robert (wszyscy Unia II), Różański Kasjan (Promień), Kuchnicki MateuszSokołowski DawidSiwiński SzymonWiniecki Piotr (wszyscy Tarant)

1 - Borzymowski JakubGawroński SebastianKujawa KacperKrotofil DamianLewandowski DamianZalewski Patryk (wszyscy Unia)Burdziński MarcinKozłowski PatrykLeśniewski SzymonWęgiel PiotrWorek Patryk (wszyscy Fregata), Balcerak SzymonDunisławski MarcinFloryszak ArkadiuszGabryszak KrystianPotrzebowski Kamil, Sołtysiak AdrianSztafel Daniel, Wojnicz Bartłomiej, Zwoliński Krzysztof (wszyscy Iskra), Andrzejczak MichałKaźmierczak MarcinKowalski MichałOrnatek Bartłomiej, Szykowny Maciej (wszyscy Jeziora), Gołaszewski ŁukaszUgorski MichałRaczyński KacperSzczepuła SzymonTomaszewski Wiktor (wszyscy Kolorowi), Bajer MichałBudny AdrianŁopaciński WojciechSulanowski JanuszWójcikowski Patryk (wszyscy Kujawiak), Baranowski KamilChojnacki MarcinKasztelan KacperNawrocki KlaudiuszNiewiadomski MichałStawicki SebastianWietrzykowski Mikołaj (wszyscy Kujawianka), Kamiński AdrianNowakowski KrzysztofRogalski Dariusz (wszyscy Kujawy), Baran PawełRoszak AlbertSmorczyński BartoszSroka Karol (wszyscy Noteć II), Aleksandrowicz PatrykGiża IgorKrysztopowicz ErykLament AleksLenc OliwierMendlewski ArturMysiak MaciejNowicki PatrykOlszewski IgorTomaszek MichałWojciechowski MichałZaborowski Dawid (wszyscy Unia II), Gralak MarcinJanasiński MateuszJanus DanielWróblewski Oskar (wszyscy Promień), Lewandowski GrzegorzSzeląg Maciej (obaj Tarant)

Klasyfikacja na podstawie portalu Łączy Nas Piłka.


Przegraliśmy wygrany mecz!

  • autor: admina1, 2022-05-22 19:47

 Po bardzo emocjonującym i wyrównanym meczu przegrywamy dzisiaj w XVII kolejce bydgoskiej KEEZA B klasy grupy V w Jeziorach Wielkich z miejscowym Kujawskim Pograniczem 2:3.

Nasza drużyna rozegrała dzisiaj bardzo dobre zawody, gdzie w pierwszej połowie wypracowała sobie dwubramkowe prowadzenie, które utrzymywała aż do 85 minuty. Potem po kilku zmianach wymuszonych kontuzjami dała sobie wbić trzy bramki i niestety przegrała to spotkanie. Dodajmy że bramka na 3:2 padła w 96 minucie meczu. Szkoda, bo można powiedzieć że przegraliśmy wygrany mecz. Głowy do góry i gramy dalej !!!

 

KP Jeziora Wielkie  -  Unia Leszcze - 3:2 (0:2)

Bramki:

0:1 - 5 min.  Kujawa Kacper (as. Radkowski Mateusz)
0:2 - 45+2 min.  Dadzibóg Paweł (faulowany Zalewski Patryk)
1:2 - 85 min.  Jeziora
2:2 - 87 min.  Jeziora
3:2 - 90+6 min.  Jeziora
 
Skład:
12. Adamkiewicz Piotr ??ta kartka   
  4. Borzymowski Jakub   
  5. Pawikowski Wiktor ??ta kartka  kontuzja (89"  17. Lewandowski Paweł 
  3. Włosiński Jakub   
15. Klamecki Kamil   
13. Kapela Jakub ??ta kartka  kontuzja (65"  9. Ciesielski Marek)
14. Dadzibóg Paweł kapitan bramka   
  6. Deręgowski Sebastian  
  7. Radkowski Mateusz    
  2. Zalewski Patryk     
10. Kujawa Kacper bramka  zmiana (85"  16. Ogrodowski Bartosz)  
 
Rezerwa:
  1. Wawrzyniak Wiktor   
  8. Lewandowski Damian   
18. Radkowski Włodzimierz  
 
Sędziował: Jędrzejczyk Mariusz (Janikowo).

Druga przegrana z rzędu!

  • autor: admina1, 2022-05-17 20:40
 
 W minioną niedzielę Unia Leszcze rozegrała mecz w ramach XVI kolejki bydgoskiej KEEZA B klasy grupy V w którym po słabej grze przegrała na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Kujawskim z lepiej dysponowaną tego dnia Kujawianką Strzelno 1:3.
 
 
Unia Leszcze  -  Kujawianka Strzelno - 1:3 (1:1)
 
Bramki:
1:0 - 28 min.  Dadzibóg Paweł (as. Krotofil Damian)
1:1 - 44 min.  Łepski Radosław
1:2 - 58 min.  Łepski Radosław
1:3 - 90+4  min.  Konieczka Piotr
 
Skład:
12. Adamkiewicz Piotr   
15. Klamecki Kamil   
  5. Pawikowski Wiktor ??ta kartka  inny pow?d (80"  17. Krawczak Kacper 
  3. Włosiński Jakub   
  4. Deręgowski Szymon   inny pow?d (85"  13. Ochociński Arkadiusz)   
  2. Zalewski Patryk  zmiana (60"  10. Kujawa Kacper 
18. Krotofil Damian 2?,cz   
  7. Radkowski Mateusz  inny pow?d (85"  11. Lewandowski Damian)
  8. Chibane Soufiane   
14. Dadzibóg Paweł kapitan bramka   
  9. Kapela Daniel  zmiana (80"  16. Ogrodowski Bartosz)
 
Rezerwa:
  1. Wawrzyniak Wiktor   
 
Sędziował: Jędrzejczyk Mariusz (Janikowo).

Wysoka przegrana w Gębicach!

  • autor: admina1, 2022-05-09 10:32

 Unia Leszcze rozegrała wczoraj mecz XV kolejki bydgoskiej KEEZA B klasy grupy V w którym po bardzo słabej grze przegrała w Gębicach z rezerwami A klasowej Noteci aż 0:7.

O meczu można powiedzieć tylko tyle, że zagraliśmy najsłabsze zawody w tej rundzie i zasłużenie przegraliśmy. Tylko szkoda że takim wysokim wynikiem. Głowy do góry i gramy dalej!

 

Noteć II Gębice  -  Unia Leszcze - 7:0 (3:0)

Bramki dla gospodarzy padły w minutach: 8 (karny), 30, 45+1 (karny), 70, 85,87 i 90+3.

Skład:

12. Adamkiewicz Piotr   
14. Dadzibóg Paweł   
  3. Włosiński Jakub ??ta kartka   
10. Gawroński Sebastian  kontuzja (80"  15. Lewandowski Damian)   
  4. Deręgowski Szymon    
13. Kapela Jakub   
  2. Zalewski Patryk   
  7. Radkowski Mateusz ??ta kartka   
  8. Chibane Soufiane   
  9. Kapela Daniel   
11. Sikorski Damian  kontuzja (20"  5. Ochociński Arkadiusz)   

Rezerwa:

  1. Wawrzyniak Wiktor   
16. Radkowski Włodzimierz   
17. Lewandowski Paweł   

Sędziował: Chrzanowski Michał (Piechcin).


Jeszcze jedno wzmocnienie!

  • autor: admina1, 2022-05-04 13:46
 Po trzech rozegranych i jakże udanych ligowych kolejkach rundy wiosennej jeszcze wzmacniamy nasz skład. W dniu dzisiejszym nowym zawodnikiem Unii Leszcze został młody 21 letni ofensywny pomocnik bądź napastnik Kacper Kujawa. Kacper to wychowanek V ligowego Gopła Kruszwica, który na zasadzie wolnego transferu dołączył do naszej drużyny.
 
Witamy Kacpra w drużynie życząc udanych występów w naszych barwach!!!

Archiwum aktualności


Wyszukiwarka

Reklama

KLUB WSPIERAJĄ:

 

PARTNER TECHNICZNY:

E-MAIL KLUBOWY

ksunialeszcze08@o2.pl

Najbliższe spotkanie

Unia Leszcze   Promień Szczepanowo
2022-05-28, 11:00:00

Stadion Miejski w Piotrkowie Kuj.

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Unia Leszcze - Promień Szczepanowo
Kujawianka Strzelno - Iskra Sikorowo
Fregata Polanowice - Noteć II Gębice
Unia II Janikowo - Kujawiak Sukowy
Tarant Wójcin - KP Jeziora Wielkie
Kolorowi Krusza Zamkowa - Kujawy Kozy

Ostatnie spotkanie

KP Jeziora WielkieUnia Leszcze
KP Jeziora Wielkie 3:2 Unia Leszcze
2022-05-22, 16:00:00
Boisko w Jeziorach Wlk.
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Kujawy Kozy 1:3 Unia II Janikowo
KP Jeziora Wielkie 3:2 Unia Leszcze
Promień Szczepanowo 1:12 Kujawianka Strzelno
Noteć II Gębice 1:3 Tarant Wójcin
Kujawiak Sukowy 2:0 Fregata Polanowice
Iskra Sikorowo 0:5 Kolorowi Krusza Zamkowa

Kalendarium

27

05-2022

piątek

28

05-2022

sobota

Unia Leszcze - Promień Szczepanowo - 11:00

29

05-2022

niedziela

19 urodziny obchodzi Włosiński Jakub

30

05-2022

pon.

31

05-2022

wtorek

01

06-2022

środa

Trening na Orliku w Piotrkowie Kuj. Godz.19:00

18 urodziny obchodzi Wawrzyniak Wiktor

02

06-2022

czwartek

Najnowsza galeria

Zawisza Bydgoszcz - Unia Leszcze
Ładowanie...

Zczuba.tv

Losowa galeria

Unia Leszcze - Gopło Kościeszki
Ładowanie...