KS UNIA LESZCZE - strona nieoficjalna

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 485, wczoraj: 3433
ogółem: 4 172 857

statystyki szczegółowe

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl

PARTNER TECHNICZNY

Aktualności

Propozycja podziału B klasy na grupy!

  • autor: admina1, 2022-07-06 19:55

 W dniu dzisiejszym Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy przysłał do klubów propozycję podziału bydgoskich B klas na grupy na sezon 2022/2023. Według proponowanego podziału Unia Leszcze znalazła się w 14 zespołowej grupie V, a sezon miałby się rozpocząć w weekend 20/21 sierpnia.

 

- Promień Szczepanowo
- Kujawiak Sukowy
- Fregata Polanowice
- Unia II Janikowo
- Iskra Sikorowo
- Kolorowi Krusza Zamkowa
- Znicz Rojewo
- Orłowianka Orłowo
- Czarni Wierzchosławice
- Unia II Gniewkowo
- Kujawy Kozy
- Unia Leszcze
- LZS Kościelec
- Noteć Inowrocław
 
Kluby mają czas do 12 lipca aby potwierdzić czy akceptują propozycję podziału. 

Damian Sikorski na kolejny sezon!

  • autor: admina1, 2022-07-01 17:51

 Nasz najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu Damian Sikorski pozostaje w Unii Leszcze na kolejny sezon. Czerwono-czarni kolejny raz wypożyczyli go z V-ligowego Gopła Kruszwica.

Popularny Sikora do naszej drużyny trafił przed zakończonym niedawno sezonem 2021/2022 w którym zdobył dla naszego zespołu 9 bramek i zanotował 4 asysty.

Witamy Damiana ponownie życząc jednocześnie kolejnego, jeszcze lepszego sezonu w naszych barwach !!!


Plan sparingów Unii Leszcze!

  • autor: admina1, 2022-06-28 19:16

  W środę 13 lipca 2022r. po letniej przerwie piłkarze Unii Leszcze pod wodzą nowego trenera Marka Ignasiaka wrócą do treningów. Poniżej prezentujemy plan sparingów jakie rozegramy podczas przygotowań do nowego sezonu 2022/2023.

 

16/17 lipca - GKS Osiek Mały/Łuczywno  B kl.
23/24 lipca - Start Radziejów  B kl.
30/31 lipca - Ziemowit Osięciny  B kl.
06/07 sierpnia - WKS Boguszyczki  B kl.
13/14 sierpnia - Górnik Wierzbinek  B kl.
 
Dokładne terminy oraz miejsca ustalane będą w tygodniu poprzedzającym dany mecz!

Regulamin na sezon 2022/2023!

  • autor: admina1, 2022-06-23 21:16

 Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej w Bydgoszczy opublikował regulamin rozgrywek na sezon 2022/2023. Jedną z nowości w regulaminie jest to, że w B klasie będzie można przeprowadzić 7 zmian (dotychczas dozwolone było 5 zmian).

Regulamin dostępny pod linkiem: 2022-23 Regulamin Rozgrywek Seniorow dla IV ligi i nizszych klas.doc (live.com)


Mamy nowego trenera!!!

  • autor: admina1, 2022-06-22 19:02

 Miło nam poinformować, że od nowego sezonu 2022/2023 nowym trenerem Unii Leszcze będzie posiadający licencję UEFA B Marek Ignasiak. Nasz nowy trener w przeszłości prowadził drużyny Startu Radziejów oraz ostatnio Lecha Dobre.

Dziękujemy dotychczasowemu trenerowi Pawłowi Lewandowskiemu za prowadzenie naszego zespołu w rundzie wiosennej zakończonego niedawno sezonu. A nowemu trenerowi Markowi Ignasiakowi życzymy udanej pracy z naszym zespołem !!!


Końcowa klasyfikacja strzelców!

  • autor: admina1, 2022-06-21 21:11

Końcowa klasyfikacja strzelców bydgoskiej KEEZA B klasy grupy V sezonu 2021/2022.

 

27 - Ciesielczyk Hubert (Tarant)

24 - Konieczka Piotr (Kujawianka)

19 - Lewandowski Damian (Unia II)

18 - Burdziński Hubert (Kujawiak), Ciesielczyk Miłosz (Tarant) 

17 - Czarnecki Damian (Fregata), Piechocki Krystian (Kujawianka)

12 - Wójcikowski Mateusz (Kujawiak)

11 - Matusiak Andrzej (Kolorowi)

10 - Suszek Maciej (Noteć II), Cymerman Mateusz (Tarant)

9 - Sikorski Damian (Unia)Nawrocki NorbertProkop Dariusz (obaj Kolorowi), Dembiński Dawid (Kujawianka), Woźniak Krzysztof (Promień), Mochalski Wiktor (Tarant) 

8 - Chibane SoufianeDadzibóg Paweł (obaj Unia), Beinka Jakub (Jeziora), Frąckowiak Michał (Promień)

7 - Baranek Robert (Kolorowi), Marnocha Mateusz (Promień), Wojciechowski Marcin (Unia II)

6 - Pruczkowski MiłoszTomczak Patryk (obaj Fregata), Plewa Hubert (Jeziora), Gościniak Dawid (Kujawiak), Pacia PiotrRadecki Damian (obaj Noteć II), Błażejewski Dawid (Promień)

5 - Radkowski Mateusz (Unia)Załęcki Kamil (Fregata), Sulanowski Patryk (Jeziora), Sibora Mateusz (Kolorowi), Woźniewicz Sebastian (Noteć II), Kałamejka Kamil (Promień), Marszał Eryk (Unia II)

4 - Grupa Marcin, Kapela Daniel (obaj Unia)Grobelny MateuszKowalski MaciejMańkowski Bartosz (wszyscy Jeziora), Tomaszewski Wiktor (Kolorowi), Smokowski Szymon (Kujawiak), Nowakowski Mikołaj (Noteć II), Konieczka Daniel, Nowak Przemysław (obaj Unia II), Różański Kasjan (Promień), Greficz Miłosz, Sadowski Maciej, Siwiński Szymon (wszyscy Tarant) 

3 - Hełminiak Seweryn (Unia)Stryjewski Dawid (Fregata), Floryszak Arkadiusz (Iskra), Bajer MichałGiszter Tomasz, Jąkalski JakubLisowski AdamLisowski Andrzej (wszyscy Jeziora), Czerwiński PiotrPiechnik Łukasz, Woś Łukasz (wszyscy Kolorowi), Łepski Radosław (Kujawianka), Babaczyk JakubKottus PiotrKubiak Przemysław (wszyscy Kujawy), Mizera Sebastian (Kujawiak), Kierzek SamuelOlejniczak PiotrRojek OktawianWójtowicz Krzysztof (wszyscy Noteć II), Giża IgorKania Jakub, Lament AleksMądrzejewski Paweł (wszyscy Unia II), Buzała ArturNosek Marcin, Stachowiak Karol (wszyscy Promień), Lewandowski MateuszNawrocki Maciej (obaj Tarant)

2 - Markowski Piotr, Orzechowski Michał (obaj Unia)Czerwiński DawidSztafel Daniel, Wojnicz Bartłomiej (wszyscy Iskra), Bajer DariuszOrnatek MichałSzczepaniak WiktorSzykowny Michał (wszyscy Jeziora), Raczyński KacperSobecki Norbert (obaj Kolorowi), Bajer Dariusz, Rosiński DawidWiśniewski Jakub (wszyscy Kujawiak), Stawicki SebastianWójcikowski Kacper (obaj Kujawianka), Boleski Daniel, Marek TomaszPalusiak Dominik (wszyscy Kujawy), Gumienny JakubNiewiadomski DominikSzyszkowski PiotrWitkowski Igor (wszyscy Noteć II), Kowalski AleksanderKruszka MikołajNowicki PatrykSiemianowski RobertWojciechowski Michał (wszyscy Unia II), Kuchnicki Mateusz, Sokołowski DawidWiniecki Piotr (wszyscy Tarant)

1 - Borzymowski Jakub, Ciesielski Marek, Deręgowski SebastianGawroński SebastianKujawa KacperKrotofil DamianLewandowski DamianZalewski Patryk (wszyscy Unia)Burdziński MarcinKozłowski PatrykLeśniewski SzymonWęgiel PiotrWorek Patryk (wszyscy Fregata), Balcerak SzymonBłażejewski BartoszDunisławski MarcinGabryszak KrystianPotrzebowski Kamil, Sołtysiak AdrianZwoliński Krzysztof (wszyscy Iskra), Andrzejczak MichałKaźmierczak MarcinKowalski MichałOrnatek Bartłomiej, Szykowny Maciej (wszyscy Jeziora), Gołaszewski ŁukaszUgorski Michał, Rydzyński WiktorSzczepuła Szymon (wszyscy Kolorowi), Bajer MichałBudny AdrianŁopaciński Wojciech, Nawrocki MarekSulanowski JanuszWójcikowski Patryk (wszyscy Kujawiak), Baranowski KamilChojnacki MarcinKasztelan Kacper, Konieczka RadosławNawrocki KlaudiuszNiewiadomski MichałWaszak MikołajWietrzykowski Mikołaj (wszyscy Kujawianka), Kamiński AdrianNowakowski Krzysztof, Radzimski MateuszRogalski Dariusz, Śmigiel Marcin (wszyscy Kujawy), Baran Paweł, Gzik IgorKruszka MikołajPawłowski MateuszRoszak AlbertSmorczyński BartoszSroka Karol (wszyscy Noteć II), Aleksandrowicz Patryk, Andrzejewski SebastianKrysztopowicz ErykLenc OliwierMendlewski ArturMysiak MaciejOlszewski Igor, Strzyżewski MichałTomaszek MichałZaborowski Dawid (wszyscy Unia II), Dworek MichałGralak MarcinJanasiński MateuszJanus Daniel, Nadzieja PiotrSarnowski BartoszWróblewski Oskar (wszyscy Promień), Lewandowski GrzegorzSzeląg Maciej (obaj Tarant)

Klasyfikacja na podstawie portalu Łączy Nas Piłka.


Archiwum aktualności


Wyszukiwarka

Reklama

KLUB WSPIERAJĄ:

 

PARTNER TECHNICZNY:

E-MAIL KLUBOWY

ksunialeszcze08@o2.pl

Najbliższe spotkanie

mecz towarzyski
Unia Leszcze   GKS Osiek Mały/Łuczywno
2022-07-17, 00:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Ostatnie spotkanie

Unia LeszczeKujawy Kozy
Unia Leszcze 5:0 Kujawy Kozy
2022-06-19, 10:30:00
Stadion Miejski w Piotrkowie Kuj.
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Promień Szczepanowo 1:1 Noteć II Gębice
Unia Leszcze 5:0 Kujawy Kozy
Iskra Sikorowo 1:12 Kujawiak Sukowy
Kujawianka Strzelno 3:1 KP Jeziora Wielkie
Unia II Janikowo 3:2 Fregata Polanowice
Kolorowi Krusza Zamkowa 1:1 Tarant Wójcin

Kalendarium

07

07-2022

czwartek

08

07-2022

piątek

09

07-2022

sobota

10

07-2022

niedziela

11

07-2022

pon.

12

07-2022

wtorek

13

07-2022

środa

Spotkanie organizacyjne oraz pierwszy trening na Orliku w Piotrkowie Kuj. Godz. 19:00

Najnowsza galeria

Zawisza Bydgoszcz - Unia Leszcze
Ładowanie...

Zczuba.tv

Losowa galeria

I Kol. B klasy. Unia - Kujawy.
Ładowanie...