KS UNIA LESZCZE - strona nieoficjalna

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 1780, wczoraj: 1860
ogółem: 2 028 872

statystyki szczegółowe

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl

PARTNER TECHNICZNY

Aktualności

W sobotę towarzysko z Kolorowymi!

  • autor: admina1, 2020-10-28 20:42

 Ze względu na przypadający na niedzielę dzień Wszystkich Świętych w weekend B klasa nie rozgrywa meczów ligowych i ma przerwę. 

Natomiast Unia Leszcze zagra w sobotę 31 października towarzysko na Boisku Sportowym w Leszczach ze swoim ligowym rywalem, drużyną Kolorowych Krusza Zamkowa. Początek meczu o godzinie 14:30.

Zbiórka zawodników o godzinie 13:45 na boisku!


Rozgromieni w Ostrowie!

  • autor: admina1, 2020-10-27 18:45
 W minioną niedzielę Unia Leszcze wybrała się na mecz IX kolejki bydgoskiej B klasy grupy V do zajmującego wysokie trzecie miejsce Gromu Ostrowo, gdzie niestety uległa miejscowym aż 3:8.
 
W pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 1:1 graliśmy dość dobre zawody, choć mimo to dominowali gospodarze, którzy nie wykorzystali bardzo dobrych sytuacji min. rzutu karnego którego obronił nasz bramkarz. Druga część meczu do 75 minuty bardziej wyrównana, i nawet prowadziliśmy 2:1. Natomiast to co stało się z grą naszego zespołu między 75 a 81 minutą jest po prostu niewytłumaczalne. Jak się okazało zespół z Ostrowa był bardziej zdeterminowany i odniósł zdecydowane zwycięstwo aplikując nam w końcowym rozrachunku aż osiem bramek.  Walczymy dalej!
 
 
Grom Ostrowo  -  Unia Leszcze - 8:3 (1:1)
 
Bramki:
1:0 - 29 min.  Grom
1:1 - 42 min. Orzechowski Michał (as. Klamecki Kamil)
1:2 - 47 min.  Dadzibóg Paweł (as. Syrocki Patryk)
2:2 - 66 min.  Grom
3:2 - 71 min.  Grom
3:3 - 73 min.  Kaniewski Michał (as. Radkowski Mateusz)
4:3 - 75 min.  Grom
5:3 - 76 min.  Grom
6:3 - 78 min.  Grom
7:3 - 80 min.  Grom
8:3 - 81 min.  Grom
 
Skład:
 1. Radkowski Włodzimierz ??ta kartka   
 5. Krawczak Kacper   
 3. Kaniewski Michał bramka ??ta kartka   
13. Syrocki Patryk    
 4. Deręgowski Szymon    
 6. Krotofil Damian   
15. Klamecki Kamil    
 7. Radkowski Mateusz  ??ta kartka   
 8. Chibane Soufiane   
14. Dadzibóg Paweł kapitan bramka   
17. Orzechowski Michał bramka ??ta kartka  inny pow?d (84"  2. Zalewski Patryk 
 
Rezerwa:
12. Wawrzyniak Wiktor   
18. Lewandowski Damian   
 9. Konarzewski Marek   
 
Sędziował: Błaszczyk Daniel.
 
Najbliższy trening w środę o godzinie 19:00 na Orliku w Piotrkowie Kujawskim!

Klasyfikacja strzelców!

  • autor: admina1, 2020-10-21 13:25

Klasyfikacja strzelców bydgoskiej B klasy grupy V po rozegranych VIII kolejkach sezonu 2020/2021.

 

 

14 - Skonieczny Mateusz (Grom)

13 - Maniewski Bartosz (Kujawy)

10 - Raczyński Kacper (Kolorowi)

9 - Brzustowicz Kamil (Czarni)

8 - Kaszubski Tomasz (Cukrownik)

7 - Palmowski Bartosz (Tarant)

6 - Kobyłecki Daniel (Cukrownik), Skonieczny Marcin (Kujawiak) 

5 - Chibane Soufiane (Unia), Burdziński Marcin (Fregata), Wiliński Kacper (Kujawy)

4 - Dąbrowa Marcin (Cukrownik), Nowicki Mateusz (Czarni), Burdziński Hubert, Wójcikowski Mateusz (obaj Fregata), Ugorski Michał (Orłowianka)

3 - Wojciechowski Jakub (Grom), Floryszak ArkadiuszMakowiecki Adrian (obaj Iskra), Nawrocki Norbert (Kolorowi)

2 - Lewandowski DamianMarkowski Piotr, Radkowski Mateusz (wszyscy Unia)Pacholski Dariusz (Cukrownik), Kruszczyński KarolWiśniewski Damian (obaj Czarni), Trębusiewicz MaciejWełnitz Michał (Grom), Bielawski IgorPiechnik Łukasz (obaj Kolorowi), Rosiński Dawid (Kujawiak), Libera Wiktor (Kujawy), Borkowski DawidChudziński ArkadiuszKaczmarek SebastianKruszyna FilipUgorski Kamil (wszyscy Orłowianka), Brezyna Krzysztof, Marciniak Mateusz (obaj Tarant)

1 - Dadzibóg PawełKapela DanielKlamecki KamilKrotofil Damian, Orzechowski Michał (wszyscy Unia)Czaja MikołajGabryszak MirosławJeliński DariuszMaziarz PatrykPatyk Adam (wszyscy Cukrownik), Andrzejczak MichałMarczak MarcinWilk Michał (wszyscy Czarni), Derenda BartoszMasłowski TomaszNowak SzymonPiechnik MarcinPruczkowski MiłoszRzepka MiłoszSzymański DawidTomczak Patryk (wszyscy Fregata), Kurczewski AdrianKryszak ŁukaszMalczewski DamianPłuciennik Jakub (wszyscy Grom), Gabryszak KrystianZwoliński Krzysztof (obaj Iskra), Czerwiński PiotrDerenda Paweł, Hes PatrykMuzioł, Artur, Prokop Dariusz, Rydzyński WiktorSibora MateuszSzczepuła Tomasz (wszyscy Kolorowi), Dankowski MichałŁopaciński Wojciech, Mizera SebastianNijak Marek (wszyscy Kujawiak), Kuro KacperŁodożyński Radosław, Strzelec Piotr (wszyscy Kujawy), Grzybowski Tomasz, Jaranowski Łukasz (obaj Orłowianka), Konieczka Radosław, Kwiatkowski PiotrLenartowski Adam, Lenartowski ArturPalmowski RadosławWiśniewski Piotr (wszyscy Tarant)

Klasyfikacja na podstawie portalu "laczynaspilka"


Bolesna ale zasłużona porażka!

  • autor: admina1, 2020-10-18 17:12

 Unia Leszcze rozegrała dzisiaj na własnym boisku w Leszczach mecz VIII kolejki bydgoskiej B klasy grupy V w którym po bardzo słabej grze całego zespołu zasłużenie przegrała z Fregatą Polanowice 0:3.

Porażka z pewnością bardzo boli, ale została poniesiona w pełni zasłużenie. Głowy do góry i gramy dalej!

 

Unia Leszcze  -  Fregata Polanowice - 0:3 (0:1)

Bramki:

 0:1 - 30 min.  Fregata
 0:2 - 56 min.  Fregata
 0:3 - 70 min.  Fregata
 
Skład:
 1. Mirek Mateusz   
15. Klamecki Kamil ??ta kartka   
 5. Ochociński Arkadiusz  inny pow?d (46"  18. Markowski Piotr 2?,cz) 
 7. Radkowski Mateusz   
 4. Deręgowski Szymon   kontuzja (55"  16. Martin Marek)   
13. Krawczak Kacper   
 5. Krotofil Damian   
10. Gawroński Sebastian   
 8. Chibane Soufiane ??ta kartka   
14. Dadzibóg Paweł kapitan   
11. Michalak Damian  inny pow?d (35"  9. Kapela Danielkontuzja (60"  17. Orzechowski Michał)
 
Rezerwa:
12. Wawrzyniak Wiktor   
 3. Konarzewski Marek   
 2. Radzimski Mateusz 
 
  Sędziował: Andrzejewski Waldemar.   Widzów: Bez udziału publiczności

Mecze bez udziału publiczności !!!

  • autor: admina1, 2020-10-16 14:01
 
Od 17 października wszystkie mecze odbywac się będą bez udziału publiczności !!!
 
Kujawsko – Pomorski Związek Piłki Nożnej w Bydgoszczy w związku z planowanym wprowadzeniem do obrotu prawnego rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i wprowadzonymi obostrzeniami informuje że od dnia 17 października br. wszystkie mecze piłkarskie rozgrywane na terenie działania K-PZPN są organizowane bez udziału publiczności.
 
Przypominamy jednocześnie o obowiązujących już zasadach organizacji zawodów i treningów:
 
1. podmiot uprawniony do udostępnienia obiektu, organizator wydarzenia sportowego lub zajęć sportowych (w przypadku zajęć poza obiektem sportowym oraz niezwiązanych z wydarzeniem sportowym):
a) weryfikuje liczbę osób uczestniczących w zajęciach sportowych, wydarzeniu sportowym, korzystających z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego,
b) dezynfekuje szatnie i węzły sanitarne,
c) zapewnia osobom uczestniczącym w zajęciach sportowych, wydarzeniu sportowym, lub korzystającym z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,
d) dezynfekuje urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających,
e) zapewnia 15-minutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami zajęć sportowych, wydarzeń sportowych lub korzystających z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego lub w inny sposób ogranicza kontakt pomiędzy tymi osobami;
2. osoby uczestniczące w zajęciach sportowych lub wydarzeniu sportowym oraz korzystające z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt, wydarzenie sportowe lub zajęcia sportowe.

Podziękowanie !!!

  • autor: admina1, 2020-10-16 09:50

 Zarząd oraz zawodnicy Klubu Sportowego Unia Leszcze pragną podziękować Sołtysowi Piotrkowa Kujawskiego, Panu Przemysławowi Kubiakowi za zakup wody mineralnej dla naszego klubu. 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!


Archiwum aktualności


Wyszukiwarka

Reklama

KLUB WSPIERAJĄ:

 

PARTNER TECHNICZNY:

E-MAIL KLUBOWY

ksunialeszcze08@o2.pl

Najbliższe spotkanie

Unia LeszczeCukrownik Tuczno
Unia Leszcze   Cukrownik Tuczno
2020-11-08, 11:00:00

Boisko Sportowe w Leszczach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Kujawy/Błękitni Markowice - Tarant Wójcin
Unia Leszcze - Cukrownik Tuczno
Czarni Wierzchosławice - Grom Ostrowo
Kolorowi Krusza Zamkowa - Fregata Polanowice
Kujawiak Sukowy - Iskra Sikorowo
Orłowianka Orłowo - pauza

Ostatnie spotkanie

Grom Ostrowo Unia Leszcze
Grom Ostrowo 8:3 Unia Leszcze
2020-10-25, 14:00:00
Boisko w Ostrowie
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Grom Ostrowo 8:3 Unia Leszcze
Kujawiak Sukowy 2:4 Kujawy/Błękitni Markowice
Iskra Sikorowo 1:0 Orłowianka Orłowo
Fregata Polanowice 6:2 Czarni Wierzchosławice
Cukrownik Tuczno 3:3 Tarant Wójcin
Kolorowi Krusza Zamkowa pauza

Kalendarium

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

Towarzysko: Unia Leszcze - Kolorowi Krusza Zamkowa - Godz.14:30

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

03

11-2020

wtorek

04

11-2020

środa

Trening na Orliku w Piotrkowie Kuj. Godz.19:00

Najnowsza galeria

Zawisza Bydgoszcz - Unia Leszcze
Ładowanie...

Zczuba.tv

Losowa galeria

Unia Leszcze - Zjednoczeni Szarlej
Ładowanie...