KS UNIA LESZCZE - strona nieoficjalna

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 296, wczoraj: 749
ogółem: 1 566 362

statystyki szczegółowe

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl

Aktualności

KLPH: Zapowiedź VI kolejki!

  • autor: admina1, 2019-12-04 21:44

 

W sobotę 7 grudnia rozegrana zostanie VI kolejka Kruszwickiej Ligi Piłki Halowej sezonu 2019/2020. 

 

 

Paw-Bud - Oldboje Gopło - 16:00
Rossoneri Łagiewniki - Metal Dom - 16:35
Joga Bonito - Gocanówko - 17:10
ZSP Kazik - NKA Unia Leszcze - 17:45
Trans Kruszwica - pauza
 
 
Sponsorem tytularnym Unii Leszcze w rozgrywkach KLPH w sezonie 2019/2020 jest firma NKA KRUSZWICA !!!

Plan sparingów Unii Leszcze!

  • autor: admina1, 2019-12-01 18:17

 W zimowym okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2019/2020 bydgoskiej B klasy grupy V drużyna Unii Leszcze rozegra sześć meczów sparingowych, których terminy oraz rywali przedstawiamy poniżej.

 

15/16 luty   Lech Dobre   A kl. 
22/23 luty  -  KP Jeziora Wielkie   A kl.   
29/01 luty/marzec  -  Zjednoczeni Piotrków Kuj.   A kl.  
07/08 marzec  -  WKS Boguszyczki  B kl.
14/15 marzec  -  Piast Bądkowo  A kl.
21/22 marzec -  Orzeł Bydgoszcz   niezrzeszeni 
 
Dokładne terminy i miejsce rozegrania sparingu ustalane będą na tydzień przed danym meczem.

KLPH: Wyniki V kolejki. NKA Unia pauzowała!

  • autor: admina1, 2019-11-30 18:31

 

Wyniki V kolejki Kruszwickiej Ligi Piłki Halowej sezonu 2019/2020. 

 

 

Metal Dom - ZSP Kazik - 2:2
Oldboje Gopło - Joga Bonito - 4:10
Trans Kruszwica - Paw-Bud - 2:6
Gocanówko - Rossoneri Łagiewniki - 3:3
NKA Unia Leszcze - pauza
 
 
Sponsorem tytularnym Unii Leszcze w rozgrywkach KLPH w sezonie 2019/2020 jest firma NKA KRUSZWICA !!!

Terminy rozpoczęcia i zakończenia rundy wiosennej!

  • autor: admina1, 2019-11-27 11:38

 Wydział Gier i Ewidencji informuje, że na posiedzeniu Zarządu K-PZPN w dniu 20 listopada 2019 roku zatwierdzone zostały terminy rozpoczęcia i zakończenia rundy wiosennej w poszczególnych klasach rozgrywkowych.

 

 

IV liga (17 terminów)

od 14/15.03.2020 do 20/21.06.2020 – 29.04.2020 (środa), 11.06.2020 (czwartek)

 

Klasa okręgowa grupa I i II (15 terminów)

od 14/15.03.2020  do 20/21.06.2020

 

Klasa A (13 terminów)

od 21/22.03.2019 do 13/14.06.2020

 

Klasa B

Grupa 1 i 3 (11 terminów) od 4/5.04 do 20/21.06.2020 – bez 11/12.04

Grupa 2 i 4 (9 terminów) od 18/19.04 do 13/14.06.2020

Grupa 5 (13 terminów) od 28/29.03 – 20/21.06.2020


KLPH: Wygrana z Transem!

  • autor: admina1, 2019-11-23 20:32

 

Wyniki IV kolejki Kruszwickiej Ligi Piłki Halowej sezonu 2019/2020. 

 

 

Gocanówko - Paw-Bud - 2:5
NKA Unia Leszcze - Trans Kruszwica - 4:2
Bramki: Deręgowski Łukasz, Wojtczak Dawid, Dadzibóg Paweł, Hełminiak Seweryn.
ZSP Kazik - Joga Bonito - 3:7
Metal Dom - Oldboje Gopło - 4:4
Rossoneri Łagiewniki - SP Japaks - 3:2
 
 
Sponsorem tytularnym Unii Leszcze w rozgrywkach KLPH w sezonie 2019/2020 jest firma NKA KRUSZWICA !!!

Klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej!

  • autor: admina1, 2019-11-22 21:43

 

Klasyfikacja strzelców bydgoskiej B klasy grupy V po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020:

 

 

25 - Maniewski Bartosz (Kujawy)

24 - Ruciński Marcin (Kościelec)

15 - Brzustowicz Kamil (Czarni)

14 - Burdziński Hubert (Fregata), Konieczka Piotr (Tarant)

12 - Kaszubski Tomasz (Cukrownik)

10 - Wiliński Kacper (Cuiavia II)

8 - Sobczak Krzysztof (Czarni), Wójcikowski Mateusz (Fregata), Pawalczyk Jakub (Orłowianka)

7 - Niewiadomski Piotr (Cuiavia II), Sypniewski Piotr (Kościelec), Konieczka Radosław (Tarant)

6 - Paprocki Dawid (Unia)Kobyłecki Daniel (Cukrownik), Fajkowski Tomasz (Czarni), Zalewski Mateusz (Kościelec), Chudziński Arkadiusz (Orłowianka)

5 - Książek Artur (Cukrownik), Pruczkowski Miłosz (Fregata), Hes Patryk (Kolorowi), Puszkiewicz Patryk (Kościelec), Libera Wiktor (Kujawy), Rychłowski Mateusz (Orłowianka), Palmowski Bartosz (Tarant)

4 - Jeliński Dariusz (Cukrownik), Przybylski Damian (Czarni), Nowak Dawid (Fregata), Majtczak Tomasz (Kościelec), Nawrocki NorbertProkop Dariusz (obaj Kolorowi), Skonieczny Marcin (Kujawiak), Strzelec Piotr (Kujawy), Kruszyna Filip (Orłowianka), Kwiatkowski Piotr (Tarant)

3 - Kruszczyński Karol (Czarni), Kurowski Mateusz (Grom), Wiktorowski Przemysław (Kościelec), Mizera Sebastian (Kujawiak), Matuszak Marcin (Kujawy), Kaczmarek Sebastian (Orłowianka), Marciniak Mateusz (Tarant)

2 - Dadzibóg Marcin, Dadzibóg PawełKlamecki KamilKupidura Dariusz, Zalesiak Krzysztof (wszyscy Unia)Przydatek MaciejStawicki SebastianTomczak KamilWegner Brajan (wszyscy Cuiavia II), Maziarz Patryk, Pacholski DariuszSzczesiak Mateusz (wszyscy Cukrownik), Kalbarczyk Łukasz, Marczak MarcinNowicki Mateusz (wszyscy Czarni), Bednarski Leszek (Fregata), Bromberek RobertKryszak ŁukaszMarczewski JacekSokołowski Dawid (wszyscy Grom), Kubiak Damian (Iskra), Matusiak Andrzej (Kolorowi), Babiarz Błażej (Kościelec), Wójcikowski Patryk (Kujawiak), Łożyński RadosławUrbański TomaszSzczuraszek Damian (wszyscy Kujawy), Królikowski Daniel (Orłowianka), Palmowski Radosław (Tarant)

1 - Białkowski DawidKaniewski Michał, Lewiński MarcinOgrodowski BartoszOsiński MaciejRadkowski Włodzimierz (wszyscy Unia)Jasiczek JakubKlimczewski BorysNajdek KacperPatyna DariuszSiemiątkowski Łukasz (wszyscy Cuiavia II), Branecki BartoszKacprzak RobertMaciejewski Mateusz, Szczesiak Michał (wszyscy Cukrownik), Dąbrowski JakubKurpyt TomaszNowicki MateuszSobczak Filip (wszyscy Czarni), Jóźwiak PatrykRogowszki KamilTomczak Patryk (wszyscy Fregata), Adamczewski FilipDrzewiecki ŁukaszKuchnicki MateuszSadowski JacekWojciechowski Jakub, Woźniak Wojciech (wszyscy Grom), Floryszak ArkadiuszKrupnicki MateuszPotrzebowski KamilWysocki Przemysław (wszyscy Iskra), Antczak SzymonCzerwiński PawełDerenda PawełGrabowski DorianRadomski Łukasz (wszyscy Kolorowi), Bykowski BartłomiejCięgotura DamianHillenberg AndrzejPoświatowski MaciejSzutkowski Robert (wszyscy Kościelec), Budkiewicz DariuszOsiński JarosławPałczyński MateuszPiątek TomaszRzekanowski MateuszSmokowski Szymon (wszyscy Kujawiak), Adamczyk MaciejHorun ValeriiMichalak RafałRóżalski Fabian (wszyscy Kujawy), Grzybowski TomaszKowalski MichałRączka JacekWawrzynek Daniel (wszyscy Orłowianka), Cymerman MateuszSadowski Maciej (obaj Tarant)

Klasyfikacja na podstawie portalu Łączy Nas Piłka


Archiwum aktualności


Wyszukiwarka

Reklama

KLUB WSPIERAJĄ:

PARTNER TECHNICZNY:

E-MAIL KLUBOWY

ksunialeszcze08@o2.pl

Najbliższe spotkanie

Unia LeszczeLech Dobre
mecz towarzyski
Unia Leszcze   Lech Dobre
2020-02-16, 00:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Ostatnie spotkanie

Cukrownik TucznoUnia Leszcze
Cukrownik Tuczno 6:0 Unia Leszcze
2019-11-17, 12:00:00
Boisko w Tucznie.
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Czarni Wierzchosławice pauza
Cukrownik Tuczno 6:0 Unia Leszcze
Kolorowi Krusza Zamkowa 2:1 Kujawy Markowice
Cuiavia II Inowrocław 6:0 Iskra Sikorowo
Kujawiak Sukowy 4:2 Grom Ostrowo
Fregata Polanowice 1:1 LZS Kościelec Kujawski
Orłowianka Orłowo 3:7 Tarant Wójcin

Kalendarium

08

12-2019

niedziela

09

12-2019

pon.

10

12-2019

wtorek

11

12-2019

środa

Hala w Piotrkowie Kuj. Godz.19:00

12

12-2019

czwartek

13

12-2019

piątek

14

12-2019

sobota

31 urodziny obchodzi Kupidura Dariusz

KLPH: NKA Unia Leszcze - Paw-Bud - Godz.16:35

Najnowsza galeria

Zawisza Bydgoszcz - Unia Leszcze
Ładowanie...

Zczuba.tv

Losowa galeria

Unia - Zjednoczeni
Ładowanie...