KS UNIA LESZCZE - strona nieoficjalna

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 40, wczoraj: 205
ogółem: 987 587

statystyki szczegółowe

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl

SPONSOR

Wydarzenia

W sobotę wyjazd do Polanowic!

  • autor: admina1, 2016-04-28 15:25

Fregata Polanowice  -  Unia Leszcze

 W najbliższą sobotę 30 kwietnia 2016r. piłkarze Unii Leszcze rozegrają na boisku w Polanowicach mecz XVIII kolejki bydgoskiej B klasy gr.V w którym zmierzą się z zajmującą obecnie szóste miejsce w tabeli, miejscową Fregatą Polanowice. Początek meczu wyznaczono na godzinę 16:00.   ZAPRASZAMY !!!

Spotkanie poprowadzą: Walczak Patryk (Kruszwica) - główny oraz Szkudlarek Marcin (Strzelno) i Ćwikła Marcin (Gniewkowo) - liniowi.

Na mecz jedziemy autokarem firmy NKA Kruszwica. Wyjazd z Leszcz o godzinie 14:30!

 

Pozostałe pary XVIII kolejki:

Kolorowi Krusza Zamkowa - KP Jeziora Wielkie - (sobota 17:00  s. Chrzanowski Michał)

Mikrus Szadłowice - Gopło Kościeszki - (niedziela 11:00  s. Nowicki Piotr)

Tarant Wójcin - Noteć Inowrocław - (niedziela 11:00  s. Mrówczyński Mateusz)

Orłowianka Orłowo - Iskra Sikorowo - (niedziela 14:30  s. Sieradzki Dawid)

Kujawiak Sukowy - Grom Ostrowo - (niedziela 16:15  s. Gołdyn Grzegorz)


Aktualności

Klasyfikacja strzelców!

  • autor: admina1, 2016-04-26 18:03

Klasyfikacja strzelców bydgoskiej B klasy grupy V po rozegranych XVII kolejkach sezonu 2015/2016.

 

23 - Stępień Paweł (Mikrus)

19 - Wojciechowski Mateusz (Kujawy), Wyrkowski Błażej (Orłowianka)

16 - Pietrowski Łukasz (Gopło)

12 - Grobelny Mateusz (Jeziora), Grzelak Dawid (Kujawy)

11 - Walczak Sebastian (Fregata)

10 - Pawalczyk Jakub (Orłowianka)

9 - Ogrodowski Bartosz (Unia)Szczudliński Artur (Fregata), Maciejewski Szymon (Kolorowi), Wójcikowski Mateusz (Kujawiak), Stępień Łukasz (Orłowianka), Kwiatkowski Piotr (Tarant)

8 - Strzelczyk Sławomir (Iskra), Czapik KonradTrawiński Hubert (obaj Jeziora), Szeląg Paweł (Tarant)

6 - Burdzińśki Marcin (Fregata), Stachowiak Michał (Grom), Hes Patryk (Kolorowi) Kaszuba Michał (Noteć)

5 - Dadzibóg Dawid (Unia)Malinowski Patryk (Arkadia), Burdziński Hubert (Fregata), Urbaniak MichałSypniewski Damian (obaj Mikrus), Sobczak Szymon (Orłowianka), Chałas TomaszMaciejewski Radosław (obaj Tarant)

4 - Dadzibóg Paweł (Unia), Kowalski Tomasz (Arkadia), Rojek Robert (Grom), Skoczylas Maciej (Jeziora), Grzelak PrzemysławWojciechowski Krystian (obaj Kujawy), Czajka Arkadiusz (Mikrus, 2 dla Mikrusa, 2 dla Kolorowych), Kaczmarek Sebastian (Orłowianka), Komór Robert (Tarant)

3 - Dadzibóg Marcin, Majchrzak AdamRadkowski Remigiusz (wszyscy Unia)Kowalski Bartosz (Arkadia), Jóźwiak Patryk (Fregata, 1 dla Fregaty, 2 dla Kujawiaka), Bajer Michał, Majtczak DominikRzetelny Marcin (wszyscy Gopło), Kryszak Łukasz, Skonieczny Mateusz (obaj Grom), Bartczak ŁukaszStrzelczyk Marcin (obaj Iskra), Grabowski MikołajSzczepaniak Wiktor (obaj Jeziora), Sibora Mateusz (Kolorowi), Grzegorczyk MariuszPiątek TomaszRychwicki Dawid (wszyscy Kujawiak), Grajczyk Henryk (Mikrus), Mirek Patryk (Noteć)

2 - Mańkowski Przemysław (Unia), Białecki Andrzej (Fregata), Bajer Tomasz (Gopło), Baran PawełKasprowicz PawełNawrocki Klaudiusz (wszyscy Grom), Floryszak Arkadiusz (Iskra), Cyrankowski Adam (Kolorowi), Bykowski WojciechMarciniak ŁukaszNitkowski Rafał (wszyscy Kujawy), Dąbrowski ArturKujawa Adam (obaj Mikrus), Jędrzejczyk Bartosz, Nowicki Jakub (obaj Noteć), Napierała Wojciech (Orłowianka), Cymerman MateuszRaczyński DanielSzeląg Maciej (wszyscy Tarant)

1 - Mańkowski BartoszUlewicz CezaryZientara Krzysztof (wszyscy Unia), Dąbrowa MarcinJaniak KamilJaskulski MarcinKalbarczyk ŁukaszWojnicz Bartłomiej (wszyscy Arkadia), Burdziński JacekBurdziński MichałGórski MikołajJankowiak Dariusz, Leśniewski BartłomiejMichalak MichałSibiński Łukasz (wszyscy Fregata), Dworatczek DawidLiczbiński Dawid, Piotrowski DominikSulanowski JanuszSulanowski Kamil (wszyscy Gopło), Sadowski JacekSroka Karol, Wojciechowski Jakub (wszyscy Grom), Gralak MarcinJagodziński DawidStępniewski KacperZwoliński Krzysztof (wszyscy Iskra), Borys PrzemysławKaźmierczak MarcinKowalski KonradMańkowski Dawid (wszyscy Jeziora), Czerwiński PiotrKrotoszyński Marek (obaj Kolorowi), Kukuczka DanielOsiński JarosławOsiński MaciejWójcikowski Patryk (wszyscy Kujawiak), Kasiorek AdamMakowski ArielSzanecki Michał (wszyscy Kujawy), Morawski MichałUrbaniak ArturSemenowicz Dariusz (wszyscy Mikrus), Lasecki PatrykLipiński JacekMatusiak AndrzejMoraczyński PawełTecław KamilWujkowski Daniel (wszyscy Noteć), Jaranowski ŁukaszKowalski MichałOlszewski PatrykWyrkowski Sebastian (wszyscy Orłowianka), Ciesielczyk DariuszKulczewski JuliuszLewandowski MateuszLewandowski Wojciech, Łaszkiewicz Łukasz (wszyscy Tarant)


Lider za silny!

  • autor: admina1, 2016-04-24 08:27

 W rozegranym wczoraj meczu XVII kolejki bydgoskiej B klasy grupy V Unia Leszcze po fatalnej pierwszej połowie meczu i dużo lepszej drugiej przegrała na własnym boisku w Leszczach z liderem tabeli i walczącą o awans do A klasy Orłowianką Orłowo 2:4 (0:4).

Piłkarze naszego zespołu po raz kolejny przespali pierwszą część meczu, gdzie dali sobie wbić aż cztery bramki. Natomiast w drugiej połowie graliśmy już o wiele lepiej mając przewagę, czego efektem były dwa strzelone gole. Jednak jak się okazało jedna dobra połowa nie wystarczy aby powalczyć z liderem o korzystny wynik. 

 

Unia Leszcze - Orłowianka Orłowo - 2:4 (0:4)

Bramki:

 0:1 - 9 min.  Wyrkowski Błażej
 0:2 - 13 min.  Wyrkowski Błażej
 0:3 - 27 min.  Wyrkowski Błażej
 0:4 - 40 min.  Stępień Łukasz
 1:4 - 51 min.  Radkowski Remigiusz
 2:4 - 76 min.  Dadzibóg Marcin

Skład:

 1. Radkowski Włodzimierz   
 3. Kaniewski Michał   
 4. Mańkowski Przemysław   
 5. Mańkowski Bartosz   
15. Jarmusz Paweł   
 8. Przysiecki Roman  zmiana (60" 16. Ogrodowski Bartosz)   
 7. Radkowski Remigiusz kapitan bramka   
13. Dadzibóg Marcin bramka   
18. Dadzibóg Dawid  zmiana (68" 9. Ulewicz Cezary   
11. Majchrzak Adam   
10. Kocent Cezary   

W rezerwie pozostali:

14. Dadzibóg Paweł   
17. Oźminkowski Jakub  

 sędziował: Hebda Bartosz (Wierzbiczany).     widzów: około 40.

Najbliższy trening odbędzie się w środę 27 kwietnia o godzinie 18:30 na boisku w Leszczach!


Przegrana po walce!

  • autor: admina1, 2016-04-17 14:46

 Unia Leszcze po meczu walki w którym nie zabrakło sytuacji podbramkowych przegrała dzisiaj minimalnie w XVI kolejce bydgoskiej B klasy grupy V na boisku w Wójcinie z miejscowym Tarantem 2:1 (1:0).

Nasza drużyna wybrała się na mecz do trzeciej drużyny w tabeli w okrojonym dwunastoosobowym składzie. Mimo to zagraliśmy naprawdę dobry mecz w którym nie zabrakło sytuacji bramkowych tak z naszej jak i ze strony gospodarzy. Przegraliśmy z naprawdę mocną i aspirującą do awansu drużyną, ale cieszy to, że w naszej grze było już widać wyraźny postęp!

 

Tarant Wójcin - Unia Leszcze - 2:1 (1:0)

Bramki:

1:0 - 3 min.  Komór Robert
2:0 - 65 min.  Szeląg Paweł
2:1 - 81 min.  Majchrzak Adam

Skład:

 1. Radkowski Włodzimierz   
 3. Kaniewski Michał   
17. Litka Damian   
 8. Przysiecki Roman   
 4. Jarmusz Paweł   
10. Kocent Cezary   
 9. Ulewicz Cezary   
11. Majchrzak Adam bramka   
18. Dadzibóg Dawid   
 7. Radkowski Remigiusz kapitan   
16. Oźminkowski Jakub  zmiana (71" 15. Wiatr Mateusz)   

W rezerwie pozostał:

14. Dadzibóg Paweł   

Sędziował: Andrzejewski Waldemar (Chrząstowo).


Walkower dla Unii za mecz z Kujawiakiem!

  • autor: admina1, 2016-04-15 17:32

 Wydział Gier i Ewidencji K-P ZPN w Bydgoszczy wczoraj na swoim posiedzeniu zweryfikował wynik niedzielnego meczu o mistrzostwo bydgoskiej B klasy grupy V, pomiędzy Unią LeszczeKujawiakiem Sukowy (na boisku 0:1) jako walkower 3:0 na korzyść naszej drużyny.

Powodem takiej decyzji jest gra drużynie gości zawodnika, który powinien pauzować za cztery żółte kartki.

Cieszą trzy punkty, ale już na pewno nie styl w jakim je zdobyliśmy!


Kolejne rozczarowanie!

  • autor: admina1, 2016-04-10 19:06

  W swoim drugim meczu ligowym w rundzie wiosennej piłkarze Unii Leszcze ponieśli drugą porażkę przegrywając dzisiaj po kolejnym słabym meczu na własnym boisku w Leszczach z Kujawiakiem Sukowy 0:1 (0:1).

Nasza drużyna po raz kolejny zagrała słabo w ofensywie nie stwarzając sobie zbyt wielu okazji bramkowych. Dodajmy, że nasza drużyna w dwóch wiosennych spotkaniach nie strzeliła jeszcze bramki tracąc przy tym cztery. Musimy poprawić skuteczność, bo jeśli się nie zdobywa bramek to niestety nie da się wygrać meczu.

 

Unia Leszcze - Kujawiak Sukowy - 0:1 (0:1)

Bramka:

0:1 - 29 min.  Grzegorczyk Mariusz

Skład:

12. Woźniak Kamil   
 3. Kaniewski Michał   
 4. Mańkowski Przemysław   
 5. Mańkowski Bartosz   
 7. Radkowski Remigiusz kapitan   
 8. Przysiecki Roman  zmiana (70" 17. Oźminkowski Jakub)   
10. Kocent Cezary  zmiana (65" 11. Majchrzak Adam)   
18. Dadzibóg Dawid   
13. Dadzibóg Marcin  zmiana (82" 15. Wiatr Mateusz)   
 9. Ulewicz Cezary  zmiana (60" 6. Olejniczak Mariusz)   
16. Ogrodowski Bartosz  

Sędziował: Chrzanowski Michał (Piechcin).   Widzów: około 60.

  GALERIA Z MECZU


Inauguracyjny falstart!

  • autor: admina1, 2016-04-03 20:25

 Po słabym meczu w którym nie stworzyliśmy zbyt wielu okazji bramkowych zasłużenie przegrywamy dzisiaj na inaugurację rundy wiosennej sezonu 2015/2016 w Ostrowie z miejscowym Gromem 3:0 (0:0).

Dodajmy, że wszystkie bramki straciliśmy w drugiej połowie meczu oraz, że od 65 minuty graliśmy w dziesiątkę po dwóch żółtych i w konsekwencji czerwonej kartce dla naszego bramkarza. Drużyna Gromu to nie ten sam zespół co jesienią i na pewno w rundzie wiosennej sprawi nie jedną niespodziankę. Dziękujemy naszym kibicom, którzy licznie stawili się na meczu i swoim dopingiem wspierali nasz zespół.

 

Grom Ostrowo - Unia Leszcze - 3:0 (0:0)

Bramki:

  1:0 - 55 min. Kasprowicz Paweł

  2:0 - 70 min. Rojek Robert

  3:0 - 73 min. Kasprowicz Paweł

Skład:

1. Radkowski Włodzimierz 2?,cz   
3. Kaniewski Michał   
5. Mańkowski Bartosz   
4. Mańkowski Przemysław   
6. Olejniczak Mariusz  inny pow?d (65" 12. Woźniak Kamil)   
17. Litka Damian   
7. Radkowski Remigiusz kapitan   
11. Majchrzak Adam   
18. Dadzibóg Dawid   
10. Kocent Cezary  kontuzja (55" 9. Ulewicz Cezary)   
16. Ogrodowski Bartosz  zmiana (76" 2. Śmigiel Marcin)   

W rezerwie pozostał:

8. Przysiecki Roman     

Sędziował: Hebda Bartosz (Wierzbiczany).


Archiwum aktualności


Wyszukiwarka

Reklama

KLUB WSPIERAJĄ:

PARTNER TECHNICZNY:

E-MAIL KLUBOWY

ksunialeszcze08@o2.pl

Najbliższe spotkanie

Unia LeszczeKolorowi Krusza Zamkowa
Unia Leszcze   Kolorowi Krusza Zamkowa
2016-05-08, 15:00:00

Boisko Sportowe w Leszczach.

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Fregata Polanowice - Unia Leszcze
Kolorowi Krusza Zamkowa - KP Jeziora Wielkie (s)
Tarant Wójcin - Noteć Inowrocław
Arkadia Jaksice - Kujawy Kozy
Mikrus Szadłowice - Gopło Kościeszki
Orłowianka Orłowo - Iskra Sikorowo
Kujawiak Sukowy - Grom Ostrowo

Ostatnie spotkanie

Unia LeszczeOrłowianka Orłowo
Unia Leszcze 2:4 Orłowianka Orłowo
2016-04-23, 17:00:00
Boisko Sportowe w Leszczach.
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Unia Leszcze 2:4 Orłowianka Orłowo
Gopło Kościeszki 3:4 Kolorowi Krusza Zamkowa
Grom Ostrowo 3:0 Arkadia Jaksice
Noteć Inowrocław 3:2 Kujawiak Sukowy
Iskra Sikorowo 3:2 Tarant Wójcin
KP Jeziora Wielkie (s) 3:0 Fregata Polanowice
Kujawy Kozy 4:3 Mikrus Szadłowice

Kalendarium

01

05-2016

niedziela

02

05-2016

pon.

03

05-2016

wtorek

04

05-2016

środa

05

05-2016

czwartek

Trening na boisku w Leszczach Godz.18:30

06

05-2016

piątek

07

05-2016

sobota

20 urodziny obchodzi Kocent Cezary

Najnowsza galeria

Unia - Orłowianka
Ładowanie...

Zczuba.tv

Losowa galeria

Unia Leszcze - Kujawiak Sukowy - 2:1
Ładowanie...