KS UNIA LESZCZE - strona nieoficjalna

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 101, wczoraj: 3719
ogółem: 1 315 144

statystyki szczegółowe

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Sport.pl

Terminarz 2018/2019

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-25 Cukrownik Tuczno 3:3 Kujawy/Błękitni Markowice zobacz ›
2018-08-25 Noteć Inowrocław 11:0 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
2018-08-25 Orłowianka Orłowo 1:2 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2018-08-25 Fregata Polanowice 3:0 Iskra Sikorowo zobacz ›
2018-08-26 Tarant Wójcin 1:5 Unia Leszcze relacja ›
2018-08-26 Kujawiak Sukowy 4:3 Grom Ostrowo zobacz ›
2018-09-01 Kujawy/Błękitni Markowice 0:2 Noteć Inowrocław zobacz ›
2018-09-01 Iskra Sikorowo 3:3 Tarant Wójcin zobacz ›
2018-09-01 Czarni Wierzchosławice 0:5 Fregata Polanowice zobacz ›
2018-09-02 Unia Leszcze 2:1 Kujawiak Sukowy relacja ›
2018-09-02 Kolorowi Krusza Zamkowa 3:2 Grom Ostrowo zobacz ›
2018-09-02 Orłowianka Orłowo 3:1 Cukrownik Tuczno zobacz ›
2018-09-08 Fregata Polanowice 4:2 Kujawy/Błękitni Markowice zobacz ›
2018-09-08 Cukrownik Tuczno 2:2 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2018-09-08 Noteć Inowrocław 2:0 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2018-09-09 Grom Ostrowo 2:4 Unia Leszcze relacja ›
2018-09-09 Tarant Wójcin 7:3 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
2018-09-09 Kujawiak Sukowy 0:2 Iskra Sikorowo zobacz ›
2018-09-15 Cukrownik Tuczno 0:3 Noteć Inowrocław zobacz ›
2018-09-15 Iskra Sikorowo 1:3 Grom Ostrowo zobacz ›
2018-09-15 Czarni Wierzchosławice 4:2 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2018-09-15 Kujawy/Błękitni Markowice 6:4 Tarant Wójcin zobacz ›
2018-09-16 Kolorowi Krusza Zamkowa 3:0 Unia Leszcze relacja ›
2018-09-16 Orłowianka Orłowo 0:2 Fregata Polanowice zobacz ›
2018-09-22 Noteć Inowrocław Kolorowi Krusza Zamkowa 16:00
2018-09-22 Fregata Polanowice Cukrownik Tuczno 17:00
2018-09-23 Unia Leszcze Iskra Sikorowo 11:00
2018-09-23 Kujawiak Sukowy Kujawy/Błękitni Markowice 15:00
2018-09-23 Grom Ostrowo Czarni Wierzchosławice 14:00
2018-09-23 Tarant Wójcin Orłowianka Orłowo 12:00
2018-09-29 Czarni Wierzchosławice Unia Leszcze 15:00
2018-09-29 Kujawy/Błękitni Markowice Grom Ostrowo 16:00
2018-09-29 Cukrownik Tuczno Tarant Wójcin 15:00
2018-09-30 Noteć Inowrocław Fregata Polanowice 16:00
2018-09-30 Orłowianka Orłowo Kujawiak Sukowy 15:00
2018-09-30 Kolorowi Krusza Zamkowa Iskra Sikorowo 11:00
2018-10-07 Unia Leszcze Kujawy/Błękitni Markowice 15:00
2018-10-07 Iskra Sikorowo Czarni Wierzchosławice 00:00
2018-10-07 Fregata Polanowice Kolorowi Krusza Zamkowa 00:00
2018-10-07 Tarant Wójcin Noteć Inowrocław 00:00
2018-10-07 Kujawiak Sukowy Cukrownik Tuczno 00:00
2018-10-07 Grom Ostrowo Orłowianka Orłowo 00:00
2018-10-13 Noteć Inowrocław Kujawiak Sukowy 15:00
2018-10-13 Kujawy/Błękitni Markowice Iskra Sikorowo 15:30
2018-10-13 Cukrownik Tuczno Grom Ostrowo 15:00
2018-10-14 Orłowianka Orłowo Unia Leszcze 00:00
2018-10-14 Kolorowi Krusza Zamkowa Czarni Wierzchosławice 11:00
2018-10-14 Fregata Polanowice Tarant Wójcin 00:00
2018-10-21 Unia Leszcze Cukrownik Tuczno 15:00
2018-10-21 Iskra Sikorowo Orłowianka Orłowo 00:00
2018-10-21 Tarant Wójcin Kolorowi Krusza Zamkowa 00:00
2018-10-21 Kujawiak Sukowy Fregata Polanowice 00:00
2018-10-21 Grom Ostrowo Noteć Inowrocław 00:00
2018-10-21 Czarni Wierzchosławice Kujawy/Błękitni Markowice 00:00
10  2018-10-27 Noteć Inowrocław Unia Leszcze 15:00
10  2018-10-27 Cukrownik Tuczno Iskra Sikorowo 14:00
10  2018-10-28 Fregata Polanowice Grom Ostrowo 00:00
10  2018-10-28 Kolorowi Krusza Zamkowa Kujawy/Błękitni Markowice 11:00
10  2018-10-28 Orłowianka Orłowo Czarni Wierzchosławice 00:00
10  2018-10-28 Tarant Wójcin Kujawiak Sukowy 00:00
11  2018-11-03 Grom Ostrowo Tarant Wójcin 14:00
11  2018-11-03 Kujawy/Błękitni Markowice Orłowianka Orłowo 14:00
11  2018-11-04 Unia Leszcze Fregata Polanowice 11:00
11  2018-11-04 Czarni Wierzchosławice Cukrownik Tuczno 00:00
11  2018-11-04 Kujawiak Sukowy Kolorowi Krusza Zamkowa 00:00
11  2018-11-04 Iskra Sikorowo Noteć Inowrocław 00:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-15 Zjednoczeni Piotrków Kuj. 3:2 Unia Leszcze zobacz ›
2018-07-22 Unia Leszcze 3:2 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2018-07-29 Unia Leszcze 3:2 KS Mostki zobacz ›
2018-08-05 Start Radziejów 0:1 Unia Leszcze zobacz ›
2018-08-12 Unia Leszcze 1:3 Piast Bądkowo zobacz ›
2018-08-19 Unia Leszcze 2:1 WKS Boguszyczki zobacz ›

Wyszukiwarka

Reklama

KLUB WSPIERAJĄ:

PARTNER TECHNICZNY:

E-MAIL KLUBOWY

ksunialeszcze08@o2.pl

Najbliższe spotkanie

Unia LeszczeIskra Sikorowo
Unia Leszcze   Iskra Sikorowo
2018-09-23, 11:00:00

Boisko Sportowe w Leszczach.

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Noteć Inowrocław - Kolorowi Krusza Zamkowa
Fregata Polanowice - Cukrownik Tuczno
Unia Leszcze - Iskra Sikorowo
Kujawiak Sukowy - Kujawy/Błękitni Markowice
Grom Ostrowo - Czarni Wierzchosławice
Tarant Wójcin - Orłowianka Orłowo

Ostatnie spotkanie

Kolorowi Krusza ZamkowaUnia Leszcze
Kolorowi Krusza Zamkowa 3:0 Unia Leszcze
2018-09-16, 11:00:00
Boisko w Kruszy Zamkowej.
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Cukrownik Tuczno 0:3 Noteć Inowrocław
Iskra Sikorowo 1:3 Grom Ostrowo
Czarni Wierzchosławice 4:2 Kujawiak Sukowy
Kujawy/Błękitni Markowice 6:4 Tarant Wójcin
Kolorowi Krusza Zamkowa 3:0 Unia Leszcze
Orłowianka Orłowo 0:2 Fregata Polanowice

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

Unia Leszcze - Iskra Sikorowo - 11:00

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Trening na Orliku w Piotrkowie Kuj. Godz.18:00

Najnowsza galeria

Unia - Kolorowi
Ładowanie...

Zczuba.tv

Losowa galeria

Unia Leszcze - Znicz Rojewo
Ładowanie...